🎧 Agent u call centru
TELCOM TEAM D.O.O.
Informacije o poslu
  • Satnica:

    5.25 €
  • Datum objave:

    14.05.2024.
  • Lokacija:

    Rad od kuće
Način za prijavu

Studentski posao

Opis:
Opis posla: pozivanje poslovnih korisnika u svrhu dogovaranja sastanka ili ponude za telekomunikacijske usluge ili marketing

Uvjeti, znanja, vještine, sposobnosti, mogućnosti koje se traže:
  • prethodno iskustvo u prodaji usluga ili proizvoda putem telefona,
  • ispravan laptop (računalo), internet (aplikacija neće raditi ako Internet veza nije dobra),
  • slušalice (koje su mogu spojiti na laptop/računalo)
  • te prostorija u stanu/kući u kojoj je moguće obavljati rad neometano (bez prisustva dr. osoba, televizije i sl). Agenti zovu preko aplikacije tako da se prati vrijeme rada i pauza.
  • osoba treba biti odgovorna, komunikativna i samostalna u radu
  • prednost imaju studenti koji mogu raditi više od 15h tjedno.

Početak rada: odmah po dogovoru

Predvidivo trajanje posla: više mjeseci

Radno vrijeme: rad u vremenu od 09-16h, minimalno 15h tjedno

Drugi studentski poslovi

Osnovno lektoriranje eLearning tečajeva

prije 1 dan

6.00 €

Copperpot d.o.o.
Rad od kuće

Rad na društvenim mrežama - vođenje profila na društvenim mrežama (Instagram, Facebook)

prije 5 dana

13.00 €

REKLAMOS OBRT
Rad od kuće