Studentski posao Zagreb

Student/ica u ljudskim potencijalima

prije 2 tjedna

Poslodavac: Wiener osiguranje Vienna insurance group d.d.

Prijave traju do 06.04.2024

Opis posla

  • Unos i ažuriranje propisanih i potrebnih podataka o zaposlenicima i organizacijskoj strukturi, u HR aplikaciji
  • Pružanje administrativne podrške u odjelu
  • Izrađivanje i pregledavanje dokumenata iz područja poslovanja ljudskih potencijala
  • Obrada, administracija, izvještavanje te usklađivanje dokumenata iz domene rada ljudskih potencijala

Zašto tražimo tebe? Ako si komunikativna osoba, znaš se dobro organizirati i prioritizirati zadatke i ne bojiš se izazova, prijavi se na otvorenu poziciju u odličnom HR timu!

Ostale napomene i uvjeti fleksibilno radno vrijeme, mogućnost za učenje i razvoj

Početak rada po dogovoru

Očekivano trajanje posla 6 mjeseci

Potrebna znanja

  • Aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)
  • Organizacijske sposobnosti, otvorenost prema novom, komunikativnost, samoinicijativnost
  • Engleski– aktivno znanje u govoru i pismu

Broj potrebnih studenata: 1

Radno vrijeme: 4h dnevno

Naknade

Satnica: 5.35 €

Način za prijavu

razvoj-HR@wiener.hr

Napomena uz prijavu: Slanje životopisa na mail adresu s predmetom maila: Student/ica u ljudskim potencijalima – Prijava

Lokacija:

Slovenska ulica 24, Zagreb

Oglas vrijedi do: 11.04.2024. 06:49

Drugi studentski poslovi

Pomoćni radnik na poslovima montaže

Poslodavac: KOCH SERVISNA OPREMA d.o.o.

Satnica: 8.00 - 9.00€

Lokacija: Zagreb

STUDIO ZA SUNCANJE SUNCOKRET

Poslodavac: Nigro d.o o

Satnica: 5.40 €

Konobar/ica

Poslodavac: WESPA HOSPITALITY d.o.o.

Satnica: 6.00 €

studentski-poslovi.hr najveći portal za studentske poslove u Hrvatskoj. Portal spaja poslodavce i studente iz cijele Hrvatske. Studenti mogu pretraživati preko 3000 oglasa za studentski posao godišnje. Ideja je nastala od bivših studenata koji su željeli da proces pronalaženja studentskog posla u gradu u kojem studiraju bude jednostavan i pregledan. Benefit koji poslodavci imaju je kompetentna radna snaga koja je u vrlo kratkom roku dostupna za pomoć, a studenti uz samo nekoliko klikova mogu pronaći posao koji im je u tom razdoblju najpogodniji.